I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Rozhodni se sám 2011

TJ Sokol Nové Veselí - Zagłębie Lubin "B" 27:14 (14:7)

Od začátku utkání naše družstvo splňovalo roli favorita, ujalo se vedení a postupně navyšovalo náskok. Problémy nedělalo ani ubránění vysokých hráčů soupeře na postu spojek a pivota. V útoku jsme se prosazovali snadno jeden proti jednomu.

Sestava:
Pytlík - Suchánek 6, Loub 1, Novotný, Nedvěd 3, Machovec, Valoušek 6, Studený 2, Klíma 1, Daniel, Veselý 5, Krčál, Nedbal 3, Kaláb Jan, Kaláb Jiří.

TJ Sokol Nové Veselí - Strojár Malacky 22:11 (10:7)

Ani ve druhém utkání naše družstvo nezaváhalo a vyhrálo jej opět výrazným rozdílem. V prním poločase jsme často chybovali, ale ve druhém hru zpestřili a soupeři konečně gólově odskočili.

Sestava:
Pytlík - Suchánek 3, Loub 2, Novotný, Nedvěd 3, Machovec, Valoušek 5, Studený 2, Klíma, Daniel, Veselý 6, Krčál, Nedbal 1, Kaláb Jan, Kaláb Jiří.

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Loko České Budějovice 23:15 (7:6)

Již před posledním utkání ve skupině jsme měli zajištěný postup do finalové skupiny, proto jsme do utkání nenastoupili v základní sestavě a v celém jeho průběhu hráli hráči, kteří dostávali méně prostoru v předchozích utkáních. Spolupráce mezi nimi v prvním poločase vázla, ve druhém jsme hru zlepšili a dotáhli utkání do osmibrankového vítězství.

Sestava:
Pytlík - Suchánek 4, Loub, Novotný, Nedvěd, Machovec, Valoušek 4, Studený 5, Klíma, Daniel, Veselý 6, Krčál 1, Nedbal 2, Kaláb Jan 1, Kaláb Jiří.

TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislava "A" 20:25 (9:12)

Utkání začalo velmi útočně, obě družstva praktikovala obranný systém 3:3, ale pak se na obou stranách zlepšily obrany a hrála se vyrovnaná partie. Mírně navrch měl soupeř z Bratislavy, který nás přehrával především ryhlejším pohybem bez míče i s míčem. V utkání si po celou dobu udržoval zhruba tříbrankové vedení, které v posledních mintách navýšil na pětibrankové.

Sestava:
Pytlík - Suchánek 4, Loub, Novotný, Nedvěd 3, Machovec, Valoušek 5, Studený 1, Klíma, Daniel, Veselý 7, Krčál, Nedbal, Kaláb Jan, Kaláb Jiří.

TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 19:23 (10:9)

V posledním utkání nás čekal černý kůň turnaje ze Strakonic, který ve skupině vyřadil velkého favorita na celkové vítězství Zagłębie Lubin a v prvním utkání finálové skupiny dokázal otočit již téměř ztracený zápas s Bratislavou. Turnajová matematika nám dávala jen teoretickou naději na první místo, museli bychom zvítězit desetibrankovým rozdílem. Na druhé místo jsme potřebovali vyhrát o čtyři branky.
I toto utkání se hrálo ve vysokém tempu a v prvním poločase jsme si udržovali mírné vedení a vyhráli jsme jej o jednu branku. Pak soupeř vyrovnal a v 5. minutě druhé půle byl stav 13:13. Poté se nám podařilo získat několik míčů a soupeři o tři branky odskočit. V tu chvíli se zdálo, že začne odpadávat, ale my jsme vlastní nedisciplinovanou obranou soupeře dostali zpátky do hry. Místo abychom zůstali u fungující obrany, tak se hráči snažili získat rychle míč, tím otevírali soupeři prostor a ten toho nekompromisně využíval a zvrátil zápas na svoji stranu.

Sestava:
Pytlík - Suchánek 2, Loub 1, Novotný, Nedvěd 2, Machovec, Valoušek 4, Studený, Klíma, Daniel, Veselý 6, Krčál, Nedbal 4, Kaláb Jan, Kaláb Jiří.

"V turnaji jsme obsadili konečné 3. místo, což je v tak silné konkurenci slušné umístění. Především jsme ale splnili svůj cíl vyhrát základní skupinu a zahrát si ve finalové skupině proti nejsilnějším týmům turnaje. I přes dvě prohry turnaj hodnotíme pozitivně, naše hra jak v obraně, tak v útoku, se postupně zlepšuje a dokázali jsme si, že umíme hrát ve vysokém tempu i proti kvalitním soupeřům." hodnotí průběh turnaje trenér družstva starších žáků Tomáš Augustýn.

Kompletní výsledky kategorie starší žáci zde.