I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Forbo Cup 2011

TJ Sokol Nové Veselí - Štart Nové Zámky 14:20 (7:12)

V prvním utkání turnaje proti průměrnému slovenskému družstvu jsme se jednoduše dostali do vedení 2:0, ale poté soupeř zpřesnil hru a naši hráči naopak polevili v koncentraci a pohybu na hřišti. Díky tomu soupeř otočil vývoj utkání na stav 2:6 a od té doby jsme už pouze dotahovali. Naši hráči nedokázali zvýšit tempo, chyběl pohyb bez míče a patřičné nasazení. Soupeři jsme tak věnovali dva body, které se později ukázaly jako rozhodující o postupu do semifinále.

Sestava: Studený - Valoušek 2, Suchánek 4, Klíma, Veselý 6, Nedvěd, Hrozek, Kukla, Loub, Novotný 1, Machovec, Lengál, Adámek 1, Kuba, Kaláb Jiří, Kaláb Jan, Krčál

TJ Sokol Nové Veselí - Kodály Tatabánya 20:20 (11:12)

Do utkání proti favoritovi celého turnaje jsme vstoupili poučeni z předchozího utkání, hráči se velmi dobře pohybovali, v útoku hráli kolektivně a na soupeře platila pohyblivá vysunutá obrana. Vysunutá obrana 2:4 naopak vyhovovala našim hráčům, kteří se díky většímu prostoru prosazovali jeden na jednoho. Od počátku byl stav vyrovnaný, žádné družstvo si nevybudovalo výraznější náskok. Utkání tak dospělo do dramatické koncovky, naše družstvo bylo blízko vítězství, ale v poslední sekundě utkání střela z postavené devítky pouze orazítkovala tyč. Družstva se tak rozešla zaslouženou remízou.

Sestava: Studený - Valoušek 6, Suchánek 4, Klíma, Veselý 6, Nedvěd 1, Hrozek, Kukla, Loub 3, Novotný, Machovec, Lengál, Adámek, Kuba, Kaláb Jiří, Kaláb Jan, Krčál

TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislava "B" 25:19 (14:12)

V posledním střetnutí ve skupině jsme narazili na domácí B družstvo, složené především z hráčů ročníku 1998. Od počátku jsme si vybudovali mírné vedení, které jsme si po celé utkání udržovali. Bojovně hrající soupeř nás však nepustil do výraznějšího vedení. To se nám povedlo získat až v průběhu druhého poločasu a v posledních minutách soupeř musel spěchat do zakončení, čehož jsme využili ke zvýšení náskoku na konečný šestibrankový rozdíl.

Sestava: Studený - Valoušek 11, Suchánek 2, Klíma, Veselý 3, Nedvěd, Hrozek 1, Kukla 5, Loub 1, Novotný, Machovec, Lengál, Adámek 1, Kuba, Kaláb Jiří, Kaláb Jan 1, Krčál

TJ Sokol Nové Veselí - Strojár Malacky 17:11 (8:7)

V prním utkání skupiny o konečné 5.-8. místo jsme narazili na tradičního soupeře z Malacek. Jejich silová házená nám příliš nevyhovuje a ani toto utkání nebylo výjimkou. Celý první poločas jsme se trápili a až v průběhu druhého poločasu jsme soupeři výrazněji odskočili.

Sestava: Studený - Valoušek 7, Suchánek, Veselý 7, Nedvěd 1, Hrozek, Kukla 1, Loub, Novotný, Machovec, Lengál, Adámek 1, Kuba, Kaláb Jiří, Kaláb Jan, Krčál

TJ Sokol Nové Veselí - HK Královo Pole Brno 26:23 (11:13)

V posledním utkání jsme dali příležitost všem hráčům, především těm, kteří v předchozích zápasech hráli méně. Díky tomu se hrálo v prním poločase vyrovnané utkání, kde měl soupeř mírně navrch. Ve druhém jsme stupňovali tempo a zjednodušili útočnou fázi a díky tomu jsme vývoj utkání obrátili ve svůj prospěch.

Sestava: Valoušek 8, Suchánek 2, Veselý 6, Nedvěd 3, Studený 3, Hrozek, Kukla 2, Loub 1, Novotný, Machovec, Lengál, Adámek 1, Kuba, Kaláb Jiří, Kaláb Jan, Krčál

Turnaj hodnotíme velmi pozitivně, pozorovali jsme výrazné zlepšení po nedávno skončeném soustředění a hráčům se postupně daří činnosti na něm nacvičované aplikovat více a více do utkání. Rezervy máme stále zejména se zajišťováním v obraně, pohybu bez míče v útočné fázi, vedení první vlny ryhlého útoku a šířce hry v postupném útoku. Největší slabinou je post brankáře, kde se nyní musejí střídat hráči z pole.
Dalším testem bude domácí silně obsazený turnaj Rozhodni se sám, od 26. srpna do 28. srpna.