I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Žákovská liga - 4.kolo

Do prvního utkání turnaje s domácím HK KP Brno, které mohlo rozhodnout o postupu do dalšího kola, jsme vstoupili velmi dobře. V jedenácté minutě jsme vedli již 9:5. Slabším závěrem jsme soupeři dovolili snížit na dvoubrankový poločasový rozdíl. Ve druhé půli jsme si až do deváté minuty stále udržovali náskok z první poloviny. Poté však přišel výpadek, v útoku jsme se neprosazovali, v obraně jsme dostávali laciné branky a soupeř otočil utkání ve svůj prospěch, kdy vstřelil vítězný gól jen několik sekund před koncem, na což se nám již nepodařilo odpovědět. Posledních šest minut jsme prohráli 6:2.

Po čtyřzápasové pauze nás čekalo utkání s ELP Jablonec nad Nisou. Soupeř byl v tomto utkání mírným favoritem, což potvrzoval od prvních minut. Opíral se především o výborného brankáře, pohyblivou obranu a kolektivní a zodpovědný výkon v útočné fázi. Po celou dobu velmi pohledného utkání měli Jablonečtí mírně navrch a udržovali si několikabrankové vedení, které postupně narostlo na pětibrankový rozdíl.

Tradičně silný soupeř ze Zubří v tomto kole nepodával očekávané výkony, čehož jsme chtěli využít k zisku prvních bodů v turnaji. Utkání bylo již od prvních minut velmi ostré, v prvním poločase se obě družstva vystřídala ve vedení, ale žádné z nich si nevypracovalo výraznější náskok. Minutu před koncem první půle jsme ještě vedli, ale soupeř dvěmi brankami strhl vedení na svou stranu. Ve druhém poločase se nám přestalo dařit především v útočné fázi, kde jsme často chybovali a nedostávali se vinou technických chyb do zakončení. Za třináct minut druhé půle jsme vstřelili jen čtyři branky a soupeř tak mohl zvyšovat brankový rozdíl až na 21:13, který jsme v posledních dvou minutách již jen zkorigovali na konečných 16:21.

V dalším utkání nás čekal dobře známý soupeř - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. V tomto utkání nám již šlo o všechno a museli jsme bezpodmínečně vyhrát. Hráči si to dobře uvědomovali a na soupeře vyrukovali s pozornou a důraznou obranou, podpořenou výborně chytajícím brankářem Bláhou (50% úspěšnost v prvním poločase). Poločasový stav 10:5 přinesl mírné uspokojení a druhá půle již z naší strany nebyla tak kvalitní. Po celou druhou půli jsme si však udržovali bezpečný náskok a utkání dovedli do vítězného konce. Díky tomu jsme si zajistili postup z pátého místa mezi deset nejlepších týmů v České republice.

Posledním soupeřem našeho družstva byl SSK Talent 90 Plzeň. V utkání proti jednomu z největších favoritů na mistrovský titul jsme začali velmi dobře a prvních sedm minut jsme hráli naprosto vyrovnanou partii. Pak nám soupeř odskočil šňůrou čtyř branek na pětigólový rozdíl a naši hráči po čtyřech náročných utkáních v sobě jen těžko hledali síly ke zvratu. Soupeř prokazoval svoje kvality a postupně navyšoval náskok na konečných 29:18

"Největším pozitivem, i přes zisk pouhých dvou bodů je, že během turnaje zasáhli do hry všichni hráči a mohou tak sbírat cenné zkušenosti do dalších náročných bojů. Postup z pátého místa nás odsoudil do velmi těžké skupiny, kde nás čekají opět soupeři z Plzně a Zubří, k nimž se přidají Lovosice a Karviná. Skvělou zprávou je, že utkání skupiny O 5.kola se budou hrát v Novém Veselí, takže budeme moci těžit z podpory našich skvělých fanoušků." dodává trenér družstva Tomáš Augustýn.

zápis z utkání HK KP Brno - TJ Sokol Nové Veselí 18:17 (8:10)
zápis z utkání ELP Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Nové Veselí 15:10 (7:5)
zápis z utkání TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 16:21 (9:10)
zápis z utkání TJ Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 23:18 (10:5)
zápis z utkání SSK Talent 90 Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:18 (13:8)