I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Žákovská liga - 1.kolo

Nové Veselí, jenž není v Žákovské lize rozhodně žádným nováčkem, zahájilo celý turnaj zápasem proti celku Telnice. Veselští svého soupeře dobře znají – tým Telnice je jim tradičním soupeřem v Jihomoravské divizi, kde ho letos porazili 35:27. V podobném duchu se neslo i toto střetnutí. Hráči se navíc mohli spolehnout na podporu z hlediště, která je dovedla až k sedmibrankové výhře 22:15.
Po čtyřzápasové pauze hodlali hráči Nového Veselí smést soupeře ze Dvora Králové, který se v prvním zápase proti HC Zubří nijak nezaskvěl. Podle očekávání slabší tým ale zaskočil tvrdou hrou na hranici (a leckdy za hranicí) pravidel. V poločase tak na tabuli svítil výsledek 6:4, který naprosto neodpovídal předvedeným výkonům. Novoveselší, mocně podporovaní fanoušky, vstoupili do druhé půle bojovněji naladěni a odměnou jim byl konečný výsedek 13:7.
Zápas s cekem Dukly byl oproti předpokladům velmi vyrovnaný, oba týmy se střídaly ve vedení. Dukla zlepšila optoti předchozím zápasům obranu a v útoku se opírala hlavně o výkony spojek, zatím co Veselí v obraně polevilo. V poločase tak tým z Vysočiny prohrával 7:8. Po přestávce pokračovaly oba celky ve výkonech z předchozí poloviny a za stavu 7:10 to s novoveselskými nevypadalo dobře. Hráči se ale dokázali zvednout a tak necelou minutu před koncem dokonce o gól vedli. Bohužel, chybělo trochu štěstí a přesnosti. Nové Veselí s Duklou nakonec remizovalo 16:16.
Další zápas s Jabloncem nad Nisou byl v první půli také nesmírně dramatický, celky se neustále přetahovaly o vedení. Jablonec, který v předchozím zápase porazil favorizované Zubří, se ale v půlce druhého poločasu střelecky odmlčel, což Nové Veselí využilo a zajistilo si výhru 16:13.
Poslední oříšek, který zbýval k rozlousknutí byl celek Zubří, jehož předchozí výkony byly doslova jako na houpačce. Na začátku prvního poločasu využili novoveselští soupeřových zaváhání a vedli už 5:1. V rozhodujících chvílích ovšem polevili a zbytečně ztráceli míče, čehož Zubří využilo ke srovnání a postupnému navyšování svého náskoku až na třináct branek. Prostor na hřišti tak dostali mladší žáci, kteří zápas dotáhli až ke konečnému výsledku 17:29.
Celek Nového Veselí tak postoupil do druhého kola Žákovské ligy, když po třech vítězstvích, jedné remíze a jedné prohře obsadil celkové druhé místo. Z bojů o finále po sérii pěti porážek vypadl tým Dvora Králové.

zápis z utkání Sokol Telnice - TJ Sokol Nové Veselí 15:22 (7:10)
zápis z utkání 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Nové Veselí 7:13 (4:6)
zápis z utkání TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 6 16:16 (7:8)
zápis z utkání TJ Sokol Nové Veselí - ELP Jablonec nad Nisou 16:13 (7:7)
zápis z utkání HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 29:17 (13:7)