I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

1. ročník Memoriálu PaedDr. Josefa Smékala

Turnaje se kromě domácího družstva zúčastnily druholigové týmy Tatranu Bohunice, TJ AŠ Mladé Boleslavi a Sokola II. Prostějov. Pro všechny byl tento turnaj poslední přípravou na nadcházející sezonu. Domácí tým, coby favorit turnaje splnil své očekávání a turnaj bez sebemenších problémů vyhrál.

„Soupeři nás příliš neprověřili. Přesto jsme velmi rádi, že jsme mohli odehrát další přípravná utkání. Se současnou hrou jsem celkem spokojený. V zápase s Mladou Boleslaví jsem předvedli výbornou hru v obraně, když jsme za celých 50 minut utkání inkasovali pouze 9 branek. Naopak slabou chvilku si obrana vybrala v prvním poločase utkání s Prostějovem. Nejlepší výkon jsme podali v zápase s Bohunicemi a to především v druhém poločase. Soupeře jsme přehrávali především rychlými útoky. Samozřejmě, že do začátku sezony je ještě co zlepšovat. Musíme se zaměřit na hru v útoku. Udělali jsem hodně technických chyb a neproměnili celkem 25 vyložených šancí. Za to budeme v I. lize trestáni. Díky těmto přípravným zápasům se nám začíná krystalizovat základní sestava družstva. Jsem přesvědčen, že v sobotu 18.9., kdy pro nás sezona začíná utkáním 1. kola Českého poháru v Ledči nad Sázavou, nastoupíme v plné sestavě, podáme kvalitní výkon a vstoupíme do sezony 2010/2011 úspěšně,“ komentuje turnaj trenér Nového Veselí Ladislav Materna.

Střelci Nového Veselí

Strejček Jan 11, Hajčman Martin 14, Najman Petr 8, Najman Pavel 16, Blaha Roman 4, Hajčman Karel 3, Smrčka Leoš 1, Prokeš Martin 1, Hron Vojtěch, Kazatel Denis 1, Novotný Lukáš 5, Klíma Václav 5, Hron Pavel 9

Nejlepším střelcem turnaje se stal s 19 brankami Jakub Vraný z Bohunic, nejlepším hráčem pak Martin Hajčman z Nového Veselí a nejlepším brankářem Zdeněk Havlíček také z Bohunic.