I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Hodnocení trenéra:

Do druhého kola jsme postoupili z prvního místa v prvním kole, ale jako favorité jsme do turnaje nenastupovali. Do Dvora Králove jsme odjeli oslabeni o několik hráčů. V prvních třech utkáních se nám vůbec nedařilo, byli jsme neprůbojní v útoku a nedůrazní v obraně. Klíčovým utkáním pro nás bylo poslední utkání s Mostem. Bohužel se styl hry přenesl i do tohoto utkání, kde se v útoku hráči báli vzít na sebe zodpovědnost a v obraně naopak přílišnou snahou otevírali soupeři prostor na brankovišti, čehož Most využíval. Hráči v prvním poločase nedodržovali dohodnutou taktiku a proto byl poločasový výsledek o pět branek ve prospěch našeho soupeře. V druhém poločase jsme dostali za 18 minut pouhé tři branky, ale zoufalství v útoku pokračovalo i nadále a ani před kvalitní obranu se nám nepodařilo na soupeře dotáhnout. Poslední tři minuty jsme zkoušeli osobní obranu, za celé tři minuty jsme nedostali branku a získali několikrát míč, ale otočit skóre se nám nepodařilo.