I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Šumperk 27:31

Házenkáři Nového Veselí se představili v sezoně 2010/2011 před domácím publikem naposledy. Soupeřem jim byl vedoucí celek tabulky Šumperk. Pro záchranu prvoligové příslušnosti, bylo toto utkání pro Novoveselské velmi důležité.

Úvod utkání zvládli podstatně lépe domácí, když rychlými přechody do útoku svého soupeře jednoznačně přehrávali. Problém však bylo v proměňování brankových příležitostí. Proto se hrála vyrovnaná partie. Za stavu 10:8 hráli hosté pod velkým tlakem Novoveselských a proto na danou situaci reagovali oddechovým časem. To se jim vyplatilo, když srovnali na 10:10. Domácí však díky chybám soupeře odskočili opět na rozdíl dvou branek. Poločas pak skončil výsledkem 14:13.
Ve druhé půli jakoby na domácí padla deka. Hráli ustrašeně, chyběla agresivita v útoku i obraně. Výsledkem bylo opět mnoho neproměněných šancí. Zkušení hosté díky tomu otočili skóre na 20:17 ve svůj prospěch. Díky vydařené přesilovce a srovnání skóre na 20:20 se Novoveselští dostali opět do zápasu. V následujících minutách však neproměnili několik šancí a soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek a dovedl utkání do vítězného konce v poměru 31:27.
„Družstvo Šumperka hraje silovou házenou, která nám zkrátka nesedí. Pokud takovému družstvu neodskočíme hned v úvodu utkání a nevnutíme mu svoji hru, těžko vyhráváme. Začali jsme výbornou nátlakovou hrou a měli mnoho brankových příležitostí. Když však nedáváte branky, nemůžete vyhrát. Ve druhém poločase jsme si již nevěřili a to se odrazilo jak v obraně, tak i v útoku. Ještě ale není nic ztraceného. Máme před sebou dvě utkání a tedy možnost zisku čtyř bodů. Musíme se o ně ze všech sil poprat. Naděje umírá poslední,“ dodává k utkání trenér Ladislav Materna.