I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Litovel 25:24

Házenkáři Nového Veselí přivítali na své palubovce, v rámci 19.kola I. ligy, velmi nepříjemného soupeře z Litovle. Nad tímto celkem se jim v dosavadním prvoligovém působení nepodařilo získat jediný bod.

V úvodu utkání dominovala výborná hostující obrana, která blokovala převážnou střelbu domácích spojek. Za ní pak kraloval velmi dobře chytajícím brankář. Díky tomu také hosté vedli v 18. minutě 9:5. Poté však Novoveselští zrychlili přechod do útoků a to přineslo své ovoce v podobě vyrovnání na 9:9. Poločasový výsledek vyzněl lépe pro domácí v poměru 10:9.
V druhé půli se hrálo naprosto vyrovnané utkání kdy se oba soupeři střídali v jednobrankovém vedení. V 19. minutě však hosté odskočili a 20:23 a s Novoveselskými to nevypadalo vůbec dobře. Po oddechovém čase, který si vzali domácí, se obraz utkání změnil o 180 stupňů. Zlepšenou obranou a rychlými přechody do útoku se házenkářům Nového Veselí podařilo vyrovnat. V poslední minutě hráli domácí přesilovku, ve které se jim podařilo otočit skóre ve svůj prospěch (24:23). Nervy drásající koncovka pokračovala, když deset sekund před koncem utkání vyrovnala Litovel střelbou spojky. Po rychlém rozehrání útoku se jedinou sekundu před posledním hvizdem rozhodčích podařilo Novoveselským skórovat a zvítězit 25:24.
„Rozhodující okamžik utkání nastal, když jsem si za stavu 20:23 vzali oddechový čas. Řekli jsme si, že to nesmíme zabalit, že tato utkání se rozhodují v posledních sedmi minutách. Hráči poté přitvrdili v obraně a když Radek Fiala chytl rozhodující trhák soupeře, pro hráče to byl obrovský impuls k obratu v utkání. Jsem strašně šťastný, že se nám konečně podařilo vyhrát takovéto vyrovnané utkání a to ještě před domácím publikem. Podali jsme kolektivní srdnatý výkon s touhou po vítězství. Litovel má výborné družstvo a díky tomu mohli diváci sledovat nejkrásnější utkání sezony,“ dodává trenér Ladislav Materna.