I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: TJ Košutka - Nové Veselí 37:32

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 13. kola I.ligy do Plzně, kde je čekal nepříjemný soupeř. V plné sestavě však chtěli navázat na vítězné utkání proti Dvoru Králové.

První minuty utkání odehráli házenkáři Nového Veselí s výbornou agresivní obranou, která jim přinesla vedení 8:4. Domácí však našli na Novoveselskou obranu recept v podobě spolupráce s pivotem a ve 20. minutě bylo srovnáno na 9:9. S přibývajícím časem se začala obranná hra Novoveselských hroutit a soupeř tak odskočil na poločasových 18:15.
Slibné tříbrankové manko drželi hosté až do 15. minuty druhé půle. Poté se však začali dopouštět nepřesných rozehrávek a technických chyb, kterých soupeř využil ke zvýšení náskoku až na sedm branek. Na tuto situaci reagovali házenkáři Nového Veselí změnou systému obrany, která přinesla ovoce. Tři minuty před koncem utkání už to bylo opět pouze o dvě branky. Velmi přísné vyloučení Novoveselského hráče však znamenalo konec nadějí. Domácí přesilovku využili a zvítězili 37:32.

„V tomto utkání jsme měli, kromě několika minut, velký problém s obranou a to včetně výkonu brankářů. Celé družstvo bojovalo s maximálním nasazením, ale opět jsme se nevyhnuli technickým chybám a ztrátám balonů. Na konci utkání, kdy jsme díky vysunuté obraně dostávali soupeře pod tlak a jejich náskok začali stahovat, přišlo velmi přísné vyloučení. V posledních minutách, v pěti hráčích, už nebyly síly s utkáním cokoliv udělat,“ dodává asistent trenéra Tomáš Studený.