I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Turnaj v Kutné Hoře 5.2.2011

Další úspěšný turnaj minižáků v novém roce, kteří si s Kutné Hory dovezli poháry za první a třetí místo.

Družstvo A hrající téměř ve stejném složení jako před týdnem ve Stupavě zvládlo turnaj bravurně a všechny zápasy vyhrálo.Vyrovnané zápasy odehrálo jen s domacími družstvy Kutné Hory a to vždy pouze v prvním poločase, druhé poločasy už byly v režii našeho "áčka". Problémy nám způsobovalo v záčátku turnaje o trochu kratší hřiště, ale postupem času si na to hráči zvykli a nakonec z toho i těžili. Výborný a téměř shodný výkon podali i hráčí střídající se v brance.

Sokol Nové Veselí A

Bartůněk Filip 30, Kupa Jan 57, Krejz Rostislav 28, Chromý Miroslav 38, Klusáček Dominik 7, Štohanzl Martin 11, Vlček Josef 16

Sokol Nové Veselí A : Sokol Nové Veselí B 27:14

Naše druhé družstvo, které bylo napůl složeno z hráčů přípravky, hrálo každý zápas na plný výkon od začátku do konce, avšak proti domácí Kutné Hoře A se nám nepodařil začátek zápasu a první půlku jsme prohráli o 10 branek, druhá půlka byla už vyrovnanější, ale na domácího soupeře to nestačilo a tak se naše "béčko" muselo spokojit s bronzovou příčkou. Jsem rád, že se družstvu B více dařila střelba, avšak osobní obrana byla zase o trochu horší, chyběl nám dostatečný pohyb v obraně a také správné postavení pří bránění.