I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Jičín "B" 28:23

Házenkáři Nového Veselí, v posledním kole podzimní části soutěže, přivítali na své palubovce 9. tým tabulky HBC Ronal Jičín „B“. Pro novoveseslké to bylo velmi důležité utkání pro zachování kontaktu se středem tabulky.

Prvních osm minut utkání bylo z obou stran opatrné. Oby celky vycházely ze zajištěné obrany a v útoku se dopouštěly nepřesného zakončení. Za stavu 3:3 se házenkářům Nového Veselí začali dařit přechody do rychlých útoků. Velmi dobře bránili a tak této účinné zbraně využívaly a díky ní se ujali vedení 11:5. Po celý zbytek poločasu byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli první půli 18:10.
Do 15. minuty druhé půle si novoveselští drželi osmibrankový náskok a to hlavně díky výborně chytajícímu brankáři Fialovi. Hra v poli se však nedařila. Tradičně znervózněli a dopouštěli se nepřesných rozehrávek a zakončení. Soupeři se podařilo ve 20. minutě snížit na rozdíl čtyř branek (25:21). V závěru však rychlými útoky pojistili své vedení a zaslouženě zvítězili 28:23.
„První půlka byla z naší strany velmi dobrá. Hráli jsme s nasazením, předváděli nátlakovou hru a proměňovali střelecké šance. Ve druhém poločase jsem se začali opět bát, že bychom mohli vyhrát. Na hřišti jsem praktikovi úplně něco jiného než co jsme si řekli v kabině. Chyběl nám pohyb, hráli jsme ustrašeně a neproměňovali šance. Soupeře jsme si však nepustili na více jak 4 branky a zápas dotáhly do vítězného konce. Jsou to velmi důležité body, díky kterým jsme se udržely nadosah celkům ze středu tabulky. Chtěl bych poděkovat všem hráčům a zejména fanouškům, kteří nás drželi v nejtěžších chvílích, v celém průběhu podzimní části. Pevně věřím, že jarní část zvládneme o něco lépe než tu podzimní,“ dodává k utkání asistent trenéra Tomáš Studený.