I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Šumperk - Nové Veselí 32:32

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 10. kola I.ligy na palubovku nováčka soutěže a druhého týmu tabulky Šumperka. V tomto duelu nebyli rozhodně favoritem, ale nakonec si odvezli pouze bod.

Po jednobrankové prohře v minulém kole s Karvinou vstoupili házenkáři Nového Veselí do tohoto utkání ustrašeni a více bojovali se svoji psychikou než se soupeřem. Přesto hráli s druhým týmem tabulky vyrovnanou partii. S přibývajícími minutami se však začali prosazovat a hráli podstatně lepší házenou než družstvo Šumperka. Ve 20. minutě vedli házenkáři z Vysočiny již rozdílem pěti branek. Do konce poločasu však domácí Šumperk snížil na 14:16.
První minuty druhé půle byly ze strany novoveselských katastrofální. Neproměněné šance, ztráty balónů a po dvou odehraných minutách již bylo skóre 18:16 ve prospěch domácích. „V kabině jsme si řekli, jak budeme pokračovat ve druhém poločase. Vešli jsme na hrací plochu a udělali jsme to úplně obráceně,“ komentuje černé minuty Tomáš Studený. V průběhu dalších minut se hra Nového Veselí opět o něco zlepšila a díky tomu otočily, dvě minuty před koncem na 29:32. Již tradičně však jasně vyhrané utkání hráči Nového Veselí dokonale zdramatizovali. Po neproměněné šanci a dvou ztrátách míče díky zbrklým přihrávkám darovali domácí za remízu 32:32 jeden bod.
„Družstvo Šumperka bylo jednoznačně nejhorší tým, proti kterému jsme na podzim hráli. Kdyby nám někdo na začátku utkání řekl, že si odvezeme jeden bod, brali bychom to všema deseti. Teď musím říct, že jsme ztratili další bod. Z naší strany je to neustále opakující se věc a už vážně nevím, co si o tom mám myslet. Namísto klidného dohrání utkání se zbytečně hrneme do útoku, zbrkle rozehráváme a snažíme se co nejrychleji zakončit. Není přece tak složité to v útoku obehrát několikrát dokola a počkat si na vyloženou šanci. Čas v té chvíli hraje s námi. Není kam spěchat. Tohle zatím naši hráči nepochopili,“ dodává k utkání Tomáš Studený.