I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Karviná jun. 28:29

Na prvoligové družstvo mužů čekalo v neděli utkání se třetím týmem tabulky Karvinou. Oba týmy vyznávají moderní a rychlou házenou, což bylo předpokladem k velmi atraktivnímu duelu.

Naplněná sportovní hala sledovala od úvodních minut velmi kvalitní házenou. V naprosto vyrovnané partii předváděli oba týmy kvalitní střelbu spojek, kombinační akce a po chybách v obraně či špatné střelbě rychlé přechody do útoku. Novoveselští si mohli vybudovat několikabrankové vedení, ale čtyři jejich střely skončily na tyči a k tomu ještě neproměnili sedmimetrový hod. Proto se oba soupeři v průběhu první půle střídali v jednobrankovém vedení. Konec prvního dějství se však díky přesilovkám házenkářům Nového Veselí povedl. Nejprve srovnali ze stavu 12:13 na 14:14 a následně odskočili na poločasových 16:14.
Když v 5. minutě druhé půle byl stav 19:15 bylo vše na správné cestě k zisku dvou bodů. Namísto zklidnění hry a hlídání si tohoto náskoku začaly díky nepřesným přihrávkám a střelám ztrácet balony. Soupeř neváhal a srovnal na 19:19. I nadále si však domácí drželi jedno až dvoubrankové vedení. Za stavu 25:23 opět díky chybám soupeř otočil na 26:27. Následovala neproměněná sedmička a trest v podobě stavu 26:28. V závěru se novoveselským podařilo korigovat pouze na konečných 28:29.
„Je to třetí utkání, které jsme prohráli o jedinou branku. Na to není co říct. Pokud se nenaučíme takto dobře rozehraná utkání dotahovat do vítězného konce, budeme hrát místo čela tabulky její spodek,“ dodává jednoduše asistent Tomáš Studený.