I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Bystřice p.H. 35:25

V 7. kole I. házenkářské ligy přivítalo družstvo mužů Nového Veselí na své palubovce druhý tým tabulky Bystřici pod Hostýnem.

Házenkáři Nového Veselí posílení výhrou z minulého kola na půdě Náchoda vstoupili do utkání velmi sebevědomě a ve 4. minutě vedli již 4:0. Vycházeli se zabezpečení obrany, která nutila soupeře k chybám a následnými rychlými útoky dokonale Bystřické házenkáře zaskočili. V útočné fázi se efektivní střelbou prosazovaly také domácí spojky. Od 10. do 18. minuty se však začali Novoveselští trochu trápit v koncovce a důrazný celek Bystřice tohoto výpadku využil ke srovnání výsledku ze stavu 6:2 na 9:9. Od stavu 13:13 se však domácím začalo opět střelecky dařit a když 4 minuty před koncem poločasu dostal hostující brankář po ataku Novoveselského hráče v poli červenou kartu, otočili Novoveselští skóre ve svůj prospěch na poločasových 18:13.
I začátek druhé půle zvládni házenkáři Nového Veselí výborně. Rychlými útoky zvýšili své vedení na 21:14. V následujících minutách soupeř pomalými krůčky skóre stahoval až do stavu 25:22. To se psala 18. minuta a na trestnou lavici odešel hostující hráč. Za necelé půl minuty následoval dvouminutový trest pro hostujícího trenére. Přesilovku 6/4 zvládli domácí na výbornou a svému soupeři odskočili opět na rozdíl pěti branek (28:23). Konec zápasu si házenkáři Nového Veselí užívali a deklasovali svého soupeře rozdílem deseti branek 35:25.

„V této soutěži je velmi důležitá kvalitní obrana, ze které můžete vyrážet do rychlých útoků. Obzvláště to platí u našeho družstva, které nedisponuje tak vysokými hráči a na postavenou soupeřovu obranu hledáme těžko recept. S tímto cílem jsem také do utkání nastupovali a dokázali jsme tuto taktiku držet celé utkání. V prvním poločase nám sice dělal trochu problémy nejlepší střelec Bystřice Dobeš, ale ve druhém poločase jsme jeho střely dokázali eliminovat. Musím říct, že na našem vítězství se podílelo velkou měrou celé družstvo. Nejenom, že se všichni hráči brankově prosadili, ale hlavně podali kolektivní výkon. Další velký podíl mají naši skvělí fanoušci, kterých na toto utkání dorazilo celkem 320 a vytvořilo nám nádhernou kulisu,“ dodává k utkání asistent trenéra Tomáš Studený.