I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Nové Veselí - Chodov 23:24

V rámci 5.kola I.ligy hostili házenkáři Nového Veselí na své palubovce velmi nepříjemný tým Chodova, který byl aktuálně na 5. příčce tabulky.

Diváci v Novoveseslké hale viděli od úvodních minut velmi rychlou a kombinační házenou založenou na výborné obraně obou celků. To se také odrazilo v naprosté vyrovnanosti výkonu, kdy oba celky v průběhu utkání odskočili maximálně na rozdíl dvou branek. Úvod utkání doprovázelo několik nepřesných střel obou soupeřů, kdy z vyložených šancí neproměňovali a nebo, a to především na domácí straně, končily střely na tyčích soupeřových branek. Proto také první půle skončila velmi hubeným stavem 10:10.
Ve druhém dějství, za stavu 12:13 hráli domácí v oslabení, přesto si vybojovali sedmimetrový hod a 2 vyložené šance. Vše však zůstalo nevyužito. S rozdílem jedné branky ve skóre se hrálo až do 18. minuty, do stavu 18:18. To měli výhodu přesilové hry házenkáři Nového Veselí, kterým se podařilo zvýšit na 20:18. O dvoubrankové vedení však v zápětí přišli.O tři minuty později vedli Novoveselsští opět rozdílem dvou branek a zdálo se, že soupeř se na větší odpor již nezmůže. Neproměněné šance domácích však hosty opět postavilo na nohy. 4 sekundy před koncem utkání, díky sedmimetrovému hodu, vyrovnali Novoveselští na 23:23. Nedůslednou obranou však v poslední sekundě inkasovali a prohráli 23:24.
„Prohrát dvakrát za sebou rozdílem jediné branky je velmi nepříjemné. V obou utkáních jsme nebyly horším týmem a na těchto prohrách neseme zodpovědnost i my trenéři. Na druhou stranu, pokud neproměníme sedm vyložených šancí ve druhém poločase, nemůžeme v této soutěži vyhrávat. Zde není snadného soupeře a všechny celky hrají v plném nasazení do samého konce utkání. Navíc družstvo Chodova bylo nepříjemné svou agresivitou a velmi rychlým pojetím hry. Mrzí nás posledních 5 minut utkání, které jsme vůbec nezvládli jak po herní, tak i taktické stránce. V tuto chvíli už se nemůžeme vymlouvat na nezkušenost, jsou to prostě chyby, kterých se my trenéři i hráči musíme vyvarovat. Věřím, že se z těchto utkání poučíme, zvedneme hlavy a vykročíme sebevědomě do dalších utkání,“ dodává k utkání asistent trenéra Tomáš Studený.