I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

muži: Kostelec n.H. - Nové Veselí 31:30

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 4.kola I.ligy na palubovku předposledního týmu tabulky Kostelce, kde chtěli navázat a úspěšné domácí utkání proti Ostravě.

Start do utkání měli lepší házenkáři domácího týmu, kteří si vybudovali dvoubrankové vedení, které drželi do 15. minuty. Poté se Novoveselským podařilo skóre vyrovnat a od té chvíle se hrála vyrovnaná partie. Závěr první půle zvládly lépe házenkáři z Vysočiny, když odcházeli do kabiny s jednobrankovým vedením.
Ve druhém poločase se hrála opět vyrovnaná partie, když se oba soupeři střídali v jednobrankovém vedení. V 18. minutě se podařilo Novoveselským odskočit na rozdíl tří branek (21:18) a v tu chvíli byli lepším týmem. Bohužel se jim nepodařilo náskok zvýšit. V cestě jim stály soupeřovy tyče. Deset minut před koncem utkání hráli házenkáři Nového Veselí oslabeni a soupeř toho náležitě využil. Nejenže srovnal, ale otočil skóre ve svůj prospěch. Konec zápasu chybělo hostům trochu štěstí, když ve vyrovnání jim stály opět dobře postavěné tyče domácí branky.
„Odehráli jsme kvalitní utkání a naši hráči podali velmi bojovný výkon. Problém nám dělal fyzicky velmi dobře disponovaný pivot, který se prosazoval především v přesilových hrách. Důležité pro vývoj utkání bylo také velmi přísné vyloučení našeho hráče ke konci utkání. K bodovému zisku nám chybělo trochu štěstí. Myslím si, že remíza by byla spravedlivější,“ dodává k utkání trenér Ladislav Materna.