I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Nové Veselí - Sokol Ostrava 33:26

Podruhé za sebou nastoupili házenkáři Nového Veselí, v rámci nového soutěžního ročníku, před vlastním publikem. V duelu s Ostravou chtěli nechat zapomenout na nevydařený výkon z posledního domácího utkání proti Košutce.

Úvod utkání se házenkářům Nového Veselí opět příliš nevydařil, když prvních pět minut hledali optimální střeleckou mušku. Soupeř se tím ujal vedení 3:1. V 7. minutě už bylo vyrovnáno a to nejen díky přesnější střelbě, ale také díky výborné obraně, kterou v té době domácí předváděli. V následujících minutách začali Novoveselští svého soupeře přehrávat a tím získávat i brankový náskok. Ke čtyřbrankovému vedení (9:5) jim pomohla vydařená přesilová hra, když slavili úspěch především díky rychlým útokům. Ve 26. minutě bylo však vyrovnáno (11:11) a to díky několika nevyužitým šancím. Vyrovnalo se nejen skóre, ale i poměr sil na hrací ploše. Do kabin šli s jednobrankovým vedením přece jenom veseleji domácí.
Začátek druhé půle byl stále vyrovnaný. Za stavu 19:18 se házenkářům Nového Veselí podařilo několik rychlých útoků a odskočili na 22:18. Když se k tomu přidal zlepšený výkon v obraně a několik výborných zákroků brankáře, reagovali na tuto situaci hosté oddechovým časem. To se psala 17. minuta a na ukazateli svítil stav 27:19. Ani oddechový čas však hráčům Ostravy příliš nepomohl. Přestože měli výhodu přesilové hry, zvýšili Novoveselští rychlými útoky na 29:22 a v následujících minutách až na 32:22. Závěr utkání již domácí odehráli v poklidném tempu a soupeř snížil na konečných 33:26.
„Diváci mohli vidět velmi slušné utkání, s naprosto vyrovnaným prvním poločasem. Snažili jsme se od prvních minut hrát rychlou házenou a Ostrava s námi držela krok. Ve druhé části začali hosté fyzicky odpadat a nám se podařilo několik rychlých přechodů do útoku. Díky nim z nás spadla nervozita a začali jsem předvádět svoji hru. Klíčem k rychlým útokům byla výborná obrana. Důležitým klíčem k vítězství bylo také to, že se nám podařilo ubránit nejlepší střelce Ostravy. Pevně věřím, že se nám podaří na tento úspěch navázat i v dalších mistrovských utkáních,“ komentuje výkon svých svěřenců trenér Ladislav Materna.