I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Napsali o nás

Valná hromada ČSTV
27.04.2013 se konala ve sportovním centru v Nymburce 28. valná hromada ČSTV. Na ní vystoupil, a posléze i v diskusním pořadu České televize prezident republiky Miloš Zeman, který se pozitivně zmínil o fungování našeho oddílu házené. Celý pořad najdete zde. Vstup pana prezidenta v souvislosti s naším odíílem najdete v 85. minutě pořadu.

Memoriál Josefa Smékala ovládly slovenské týmy
22.08.2012 Házenkářský turnaj, který se letos už potřetí konal v Novém Veselí, vyhrál stejně jako loni slovenský tým. Na rozdíl od předchozího ročníku se však tento rok z prvenství radoval Hlohovec. Ten porazil ve finále obhájce vítězství ŠKP Bratislava těsným rozdílem tří branek. Třetí místo si zajistila pražská Dukla, když o dva góly přestřílela Plzeň. Celá článek najdete zde

Memoriál Josefa Smékala bude přehlídkou házenkářské kvality
16.08.2012 Pro třetí ročník Memoriálu Josefa Smékala si organizátoři připravili pestrou podívanou. Na palubovce v Novém Veselí spolu změří síly osm týmů z České republiky, Slovenska, Polska a Německa. Turnaj, který bude Veselí hostit od pátka do neděle 19. srpna, patří k nejlépe obsazeným v republice. „Povedlo se dát dohromady opravdu silnou sestavu," pochvaluje si trenér Nového Veselí Pavel Hladík. Celý článek najdete zde

Házenkáři Nového Veselí si zahrají s bundesligovým Grosswallstadtem
23.07.2012 Házenkáři prvoligového nováčka z Nového Veselí se v úterý mohou těšit na skutečně sváteční utkání. V rámci své přípravy na druhou nejvyšší domácí soutěž, kam dodatečně postoupili po odmítnutí Hustopečí, se v hale Slavie VŠ Plzeň od 18.30 střetnou s celkem elitní evropské ligy, německým TV Grosswallstadt. Celý článek najdete zde.

Novoveselský trenér Hladík: V extraligu pořád věřím
17.07.2012 Nové Veselí - Za několik hodin má odjíždět do Rakouska na trenérský seminář Evropské házenkářské federace, přesto si trenér novoveselských mužů udělal čas na rozhovor. Bufet v hale, kde jsme se sešli, zdobí nejrůznější poháry, které dosud místní házenkářský klub získal. Pro některé je to upomínka na minulost, pro Pavla Hladíka však závazek do budoucna. Celý článek najdete zde.

Kvalifikace o postup na ME dorostenců 2012

Nové Veselí je osvědčená kvalita, hlásí kouč českých mladíků Babák
03.04.2012 Bylo to o fous. Přesně tuto větu si museli říct házenkářští dorostenci České reprezentace, kteří o skóre postoupili z kvalifikace na ME v Rakousku. Ta se mimo jiné konala v Novém Veselí nedaleko Žďáru nad Sázavou. Celý týden příprav a výsledný postup přiblížil kouč Petr Babák. Celý článek najdete zde.


Popelka z Vysocíny

01.12.2011 Reportáž České televize o našem oddílu natočený před čtvrtfinálovým utkáním Českého poháru, ve kterém se utkalo naše družstvo mužů s Lovosicemi. Reportáž byla odvysílána 1.12.2011 a začína v čase 3:00.  spustit

Pohár EHF:

Kouč dukelských házenkářů: Nebyli to jen diváci, ale skuteční fanoušci
14.09.2010 Unavený, zpocený, ale především nesmírně spokojený byl po nedělním duelu se slovenským Hlohovcem Pavel Pauza, trenér házenkářů Dukly Praha. Jeho tým zvítězil v Novém Veselí 32:23, smazal čtyřbrankové manko z prvního zápasu a v evropském Poháru EHF postoupil do 2. kola. celý článek

Dukla vítězně v Novém Veselí, postupuje do druhého kola
12.09.2010 Do druhého utkání úvodního kola evropského poháru si Dukla ze Slovenska přivezla čtyřgólové manko a s ohledem na nízký počet vstřelených branek musela v odvetě, která se hrála v Novém Veselí, zvítězit o pět gólů. celý článek
 

Kvalifikace o postup na ME juniorů 2010

Sen talentovaného házenkářského reprezentanta Šůstka? Bundesliga.
27.04.2010 Jako malý kluk si nejprve vybral tenisovou raketu, jenže běhat po kurtech sám se mu po čase začalo zajídat, a tak se vrhnul na kolektivní házenou. A dobře udělal! Osmnáctiletý hráč prvoligového Sokola Nové Veselí David Šůstek pomohl v polovině dubna české juniorské reprezentaci k postupu na mistrovství Evropy, které se koná na přelomu července a srpna v Bratislavě. celý článek

Z Nového Veselí směřují čeští mladíci do Bratislavy. Na mistrovství Evropy..
20.04.2010 Sportovní hala v Novém Veselí zažila o víkendu českou házenkářskou radost. Juniorští reprezentanti si na Vysočině vybojovali postup na letošní evropský šampionát, který hostí na přelomu července a srpna Bratislava. celý článek

Hala v Novém Veselí bude díky házené tři dny praskat ve švech
16.04.2010 Pořádná propagace házené se o víkendu chystá v Novém Veselí. Ode dneška do neděle bude tamní nová sportovní hala nabitá atraktivním programem. Kromě kvalifikace o postup na juniorské mistrovství Evropy se mohou fanoušci těšit třeba také na přátelský duel s extraligovou Duklou Praha. celý článek