I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
Žákovská liga: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball 24:27 (12:15)
Žákovská liga: HC Zlín - TJ Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
Český pohár mužů: Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 29:22 (12:11)
Český pohár mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 25:32 (8:17)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 21:22 (12:12)
Extraliga mužů: HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

Propozice

Kategorie mladší žáci (ročník narození 2002 a 2003), povolen je start hráčů kategorie minižáci (ročník narození 2004 a 2005)
Hrací doba utkání 2x15 minuty, přestávka 2 minuty, každé družstvo má povolen 1 time-out na utkání
Hrací místo Sportovní hala Městyse Nové Veselí
Herní systém dvě základní skupiny po pěti týmech, následují utkání o konečné umístění podle pořadí v základních skupinách
Pravidla Hraje se podle platných pravidel IHF a soutěžního řádu ČSH. Není povolena osobní obrana pouze jednoho hráče soupeře.
Ustanovení V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhoduje o umístění:
Tresty Vyloučení: 1 minuta
Přímá diskvalifikace hráče nebo funkcionáře má za následek stop na následující utkání.
Protest Protest je možno podat do 20 minut po skončení utkání hlavnímu pořadateli. Protest je spojen s poplatkem 200 Kč.
Nedostavení se k utkání Čekací doba je 5 minut, poté následuje kontumace 10:0
  Ve sportovní hale je dovoleno používat pouze lepidlo Select a řádná halová obuv bez bílé a černé podrážky (non-marking)! Pro kategorii mladší žáci není používání lepidla povoleno.